Зібралися схуднути?

Існує думка що проблемою зайвої ваги стурбовані в основному жінки. Але останнім часом все більше чоловіків вважають за краще стежити за своєю фігурою і зовнішнім виглядом. Якщо ви вважаєте, що вам необхідно схуднути, то в першу чергу ставите питанням: хочу схуднути, з чого почати?

Неважливо скільки вам років і якої ви статі. Скільки ви хочете скинути вагу 10, 15 або 30 кг. Вам належить вжити цілий комплекс заходів для досягнення вашої мети.

Крок перший: психологічний настрій

Вам необхідно не тільки поставити собі мету — досягти ідеального для вас ваги. Необхідно психологічно підготуватися до того що ваш шлях не буде легким. Потрібно визначити ваш ідеальний вагу і прагнути до цих показників. Занадто різке або надмірне схуднення може завдати шкоди вашому здоров'ю.

Здається, що 30 кг скинути набагато важче ніж 10 або 15, але це не так. Безпечне схуднення не має на увазі під собою поступовий скидання ваги: перші кілька кг підуть швидко, потім настане певний застій, при якому навіть триста грам будуть йти дуже повільно і тільки потім вага почне йти рівномірно.

Але такий ефект буде тільки при регулярних заняттях в тренажерному залі або домашніх умовах. Правильне харчування також має величезне значення. Запам'ятайте дієти не мають ніякого відношення до правильного раціону. Правильний режим харчування процес постійний та безперервний.

Ось саме на всі ці нюанси і ви повинні налаштуватися. Вам необхідно усвідомлювати всі труднощі і нюанси схуднення.

Крок другий: вираховуємо ідеальний вагу

В наші дні існує безліч онлайн-порталів, на яких ви зможете вирахувати не тільки свій ідеальний вагу, але і прийнятну калорійність вашого раціону.

Вам потрібно буде ввести деякі параметри вашого організму і дочекатися, коли система все розрахує. Маючи на руках необхідні дані, ви зможете визначитися з кінцевою метою схуднення. А також скорегувати ваш раціон. Вам може здатися, що потрібно скинути 30 кг або 15, а за фактом виявиться, що зайвими будуть всього 10 або 5 кг.

Крок третій: похід до лікаря

Головна заповідь при схудненні — не нашкодь. Тому якщо ви маєте які-небудь хронічні захворювання, необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем. І навіть якщо ви вважаєте себе здоровою людиною здати елементарні аналізи не завадить. Ця міра дозволить вам переконатися, що з організмом все добре і ви можете приступити до процесу схуднення.

У тому випадку, коли ви невпевнені в своїх силах або знаннях консультація у лікаря-дієтолога не буде зайвою. Медичний працівник підкаже вам скільки кг вам потрібно скинути: 30, 15, 10 або 5.

Крок четвертий: правильне харчування

Якщо ви харчуєтеся правильно і займаєтеся спортом в тренажерному залі або в домашніх умовах, то процес схуднення пройде досить легко. Насправді при правильному режимі харчування зовсім не обов'язково жорстко обмежувати себе в їжі.

Досить дотримувати декілька правил:

  1. Потрібно прибрати з меню відверто шкідливі продукти: фастфуд, чіпси, газовані напої, солодощі, ковбаси і т. д.
  2. Приймайте їжу приблизно в один і той же час щодня.
  3. Порції були помірними. Не переїдайте.
  4. Їсти потрібно 6-8 разів на день, включаючи перекуси.
  5. Якщо ви не можете відмовити собі в якийсь не дуже корисну їжу або солодкому, то вживати це потрібно в першій половині дня.
  6. Вечеря повинна бути легким, а сніданок щільним.

Дотримуючись ці прості правила, ви зможете скинути зайві 30, 15 або 10 кг практично не в чому собі не відмовляючи. А укупі з заняттями в тренажерному залі або домашніх умовах справа пройде дуже швидко.

Крок п'ятий: тренування

Фізичні навантаження дуже важливі в процесі схуднення. Неважливо скільки кг ви хочете скинути 30,15 або 10. Заняття спортом дуже важливо для здоров'я. Крім того, після досягнення вами вашої кінцевої мети заняття в тренажерному залі або домашніх умовах допоможуть підтримувати ваш вагу на одному рівні і тримати м'язи в тонусі.

Зовсім необов'язково займатися до знемоги в тренажерному залі. Досить буде декількох виконаних вправ в домашніх умовах. Головне в цьому питанні — це регулярні тренування.

Якщо ви хочете скинути 10, 15, 30 кг або навіть більше необов'язково збільшувати навантаження. Досить проконсультуватися з досвідченим тренером і відвідати кілька занять в тренажерному залі, а потім виконувати вправи в домашніх умовах.

Крок шостий: водний баланс

Вода — це життя. Необхідно пити достатню кількість води в день, незалежно від того хочете ви схуднути чи ні. Якщо ви займаєтеся інтенсивними тренуваннями в тренажерному залі або домашніх умовах кількість випивається води слід збільшити.

Вода сприяє поліпшенню обміну речовин і сприяє більш ефективному схудненню.

Якщо процес схуднення проходить не так швидко, як вам би хотілося не треба засмучуватися. Організм людини дуже індивідуальний і іноді скинути 10 кг набагато складніше ніж 30 або 15. Головне, не перестарайтеся і не нашкодите своєму здоров'ю. Не захоплюйтеся надмірними заняттями в тренажерному залі або домашніх умовах.

І ні в якому разі не моріть себе голодом. Рано чи пізно ви досягнете своєї мети. А те що досягнуто з великим трудом цінуватися набагато вище.

Читай також: